Esporty

Neuronové sítě hrají videohry: Co nám prozradí o lidském mozku?"

Umělá inteligence | 12.01.21

Když řídíte auto, váš mozek zpracovává enormní množství vizuálních stimulů, které následně aplikuje na vytváření rychlých rozhodnutí typu zabrzdění nebo předjetí vozidel. Mozek potřebuje... více »
Microsoft koupil Bethesdu: Druhá největší herní transakce všech dob"

PC a technika | 22.09.20

Druhá největší transakce za 7,5 miliard dolarů proběhla ke konci září, když Microsoft koupil studio ZeniMax a s ním i studio Bethesda a přidružené vývojáře.... více »Oculus Go skončil, pro VR je to dobrá zpráva"

PC a technika | 26.06.20

Oculus Go patřil mezi nejlevnější z headsetů pro virtuální realitu. Jeho konec nepřekvapuje, pro trh jako takový je ale dobrý.... více »Fanoušci esportů dávají na sponzoring i influencery, firmám se podpora vyplatí"

Esporty | 13.01.20

Esporty už globálně oslovují přes 500 milionů diváků; i v Česku jejich popularita rychle roste.... více »Virtuální sport naživo. Budoucnost entertainmentu je v interakci"

Esporty | 18.12.19

Fotbal je sport hojně sledovaný, populární a – co je důležité – velmi, velmi bohatý. Využít jeho potenciálu v digitální éře jde různými způsoby, jednu z cest naznačuje nový druh hry nazvaný... více »Esport jako investiční příležitost"

Esporty | 19.11.19

Kromě nedávného Mistrovství světa ve videohrách byla součástí celé akce také konference Fenomén esport. Smyslem bylo upozornit na příležitosti, které mladý trh esportů nabízí.... více »Mistrovství ČR ve videohrách: Trh esportů začíná dospívat"

Esporty | 09.11.19

Největším překvapením na Mistrovství ČR ve videohrách je hlavně profesionalita celého eventu. Více než 100 lidí se stará o blaho zákazníků, od nejmladších po ty nejstarší.... více »