Digitalizace

Nová nezávislá blockchainová platební síť bude konkurovat platformám Visa a Mastercard"

Digitalizace | 22.01.19

Sedm univerzit v čele s MIT a Stanfordovou univerzitou vytvoří digitální měnovou síť, která by měla řešit problémy blockchainu: škálovatelnost a výkonnost.... více »
Gartner: 37 % organizací implementovalo AI, osvojení stouplo o 270 % za 4 roky"

Umělá inteligence | 21.01.19

Velmi zajímavá čísla dnes publikovala analytická společnost Gartner. Ukazuje, že umělá inteligence nabrala na obrátkách i v podnikovém sektoru.... více »Zákazníci změní podobu investic do technologií v marketinku"

Digitalizace | 20.01.19

Analytici společnosti Gartner vydali šest předpovědí, z nichž například vyplývá, že hlavní prioritou marketingu se během tří let stane ziskovost, většina podniků bude nucena osekat marketingovou... více »Recept na úspěch v digitálně transformovaném světě"

Digitalizace | 11.11.18

Pět imperativů strategie ContinuousNEXT představili analytici na konferenci Gartner Symposium/ITxpo. ContinuousNext je evolucí konceptů, které Gartner představil v předchozích letech – digitální byznys,... více »V Evropě se daří digitalizaci lépe než jinde"

Digitalizace | 10.11.18

Digitální byznys a digitální transformace dosáhly v evropském regionu bodu zlomu – více než třetina (35 %) CIO se již posunula do pozice, kdy budou škálovat či dále rozvíjet již otestované digitální... více »Televize s rozlišením 8K"

PC a technika | 31.08.18

Samsung představil televizor Q900R QLED 8K doplněný o technologii umožňující zvýšení rozlišení na 8K s využitím umělé inteligence (8K AI Upscaling). Tento QLED 8K televizor bude na trhu k dispozici... více »Umělá inteligence v kontrole dokumentů"

Digitalizace | 16.12.17

Zákazníci Konica Minolta nyní mohou automaticky porovnávat obsahy originálních fyzických dokumentů s jejich elektronickými verzemi. Jde o hlavní funkci nové aplikace ScanFlow Compare, která zjednodušuje... více »