Lenovo navazuje partnerství s Huddly, zaměří se na chytrá řešení pro týmovou spolupráci

Aplikace | |

Lenovo navazuje partnerství s Huddly, zaměří se na chytrá řešení pro týmovou spolupráci

Ze synergie obou společností by měly vzejít produkty naplňující vizi moderního pracoviště. Chytrá kamera značky Huddly bude poprvé použita v systému Lenovo ThinkSmart Hub 500.


Značka Lenovo a dánská společnost Huddly navázaly partnerství, jehož cílem je výroba inteligentních zařízení a platforem, které mají za úkol zlepšit týmovou spolupráci a firemní produktivitu.

Spolupráce se konkrétně týká kamer Huddly s prvky umělé inteligence a systémů Lenovo Smart Office. Společná synergie by měla v následujících letech zajistit zákazníkům přístup k nejmodernějším technologiím určeným pro týmovou spolupráci.

S tím, jak se mění způsob práce a podoba pracovišť, je nezbytné nasazovat nové nástroje pro spolupráci. Společně s firmou Huddly vytváříme pracovní technologie budoucnosti,“ řekl Joseph Mingori, ředitel Lenovo Smart Office Business.

Nový svazek začne spojením „all-in-one“ systému Lenovo ThinkSmart Hub 500 s inteligentní kamerou Huddly IQ. Uživatelé Hubu se tak dočkají kvalitního širokoúhlého videa značky Huddly a prvků umělé inteligence pro zvýšení produktivity.

Zdroj: Audiopro


Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com


Články z rubriky

Microsoft míří na kvantové počítače, vytváří standardizované rozhraní QIR"

Microsoft představil prostředí QIR, Quantum Intermediate Representation, které má tvořit prostředník mezi programovacími jazyky pro gate-based kvantové počítače a samotnými platformami.
více »


Project Cortex: cloudové AI nástroje pro automatizaci jdou konečně do provozu"

Microsoft minulý rok představil Project Cortex, sadu cloudových služeb poháněných umělou inteligencí, která mají uživatelů pomoci pochopit obsah a automatizovat ho. Nyní firma konečně představila první...
více »


Trendy aplikace pro Android"

Přehled několika zajímavých a klasických aplikací z různých kategorií.
více »


Nový webcast: Palo Alto Networks Security Operating Platform"

Živé vysílání proběhne ve středu 29. 4. od 10:00. Postačí jen stručná registrace na této stránce.
více »


Clico rozšiřuje portfolio o produkty značky SenitelOne"

Americká společnost SentinelOne provozuje autonomní platformu pro prevenci, detekci, reakci a vyhledávání hrozeb. Dle společnosti se jedná o přímou reakci na ransomware a hrozby typu zero-day.
více »


Související články


Tagy

Lenovo Huddly partnerství Joseph Mingori umělá inteligence AI Lenovo ThinkSmart Hub 500 týmová spolupráce firemní produk

Komentáře