Lenovo navazuje partnerství s Huddly, zaměří se na chytrá řešení pro týmovou spolupráci

Aplikace | |

Lenovo navazuje partnerství s Huddly, zaměří se na chytrá řešení pro týmovou spolupráci

Ze synergie obou společností by měly vzejít produkty naplňující vizi moderního pracoviště. Chytrá kamera značky Huddly bude poprvé použita v systému Lenovo ThinkSmart Hub 500.


Značka Lenovo a dánská společnost Huddly navázaly partnerství, jehož cílem je výroba inteligentních zařízení a platforem, které mají za úkol zlepšit týmovou spolupráci a firemní produktivitu.

Spolupráce se konkrétně týká kamer Huddly s prvky umělé inteligence a systémů Lenovo Smart Office. Společná synergie by měla v následujících letech zajistit zákazníkům přístup k nejmodernějším technologiím určeným pro týmovou spolupráci.

S tím, jak se mění způsob práce a podoba pracovišť, je nezbytné nasazovat nové nástroje pro spolupráci. Společně s firmou Huddly vytváříme pracovní technologie budoucnosti,“ řekl Joseph Mingori, ředitel Lenovo Smart Office Business.

Nový svazek začne spojením „all-in-one“ systému Lenovo ThinkSmart Hub 500 s inteligentní kamerou Huddly IQ. Uživatelé Hubu se tak dočkají kvalitního širokoúhlého videa značky Huddly a prvků umělé inteligence pro zvýšení produktivity.

Zdroj: Audiopro


Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com


Články z rubriky

Vyšel Computerworld 7-8/21"

Letní nabité dvojčíslo je tady. Věnujeme se technologickým monopolům, kouzelným digitálním pilulkám, ale i umělé inteligenci nebo ukládání dat.
více »


Nvidia kupuje DeepMap"

Americká Nvidia kupuje DeepMap, společnost vytvářející precizní mapy ve vysoké kvalitě.
více »


Český Robothon 2021 vyhrála aplikace na detekci fake news pomocí algoritmů"

Robothon se uskutečnil na konci ledna ve Švandově divadle pod záštitou magistrátu Prahy.
více »


12. ledna definitivně končí Adobe Flash"

Adobe hodlá natrvalo (konečně) ukončit provoz svého notoricky špatně zabezpečeného, rizikového softwaru Adobe Flash.
více »


Jak uniknout z vendor locku?"

Vendor lock, pod kterým se schovává absolutní závislost na produktech, službách či know-how jednoho dodavatele, se potenciálně může týkat úplně všech.
více »


Související články


Tagy

Lenovo Huddly partnerství Joseph Mingori umělá inteligence AI Lenovo ThinkSmart Hub 500 týmová spolupráce firemní produk

Komentáře