Cisco Webex získává AI, přinese rychlejší informace o lidech a firmách

Aplikace | |

Cisco Webex získává AI, přinese rychlejší informace o lidech a firmách

Na veletrhu Cisco Live v San Diegu Cisco představilo dodatečné funkce pro sjednocení svých komunikačních platforem.


Nástroj People Insights, původně součást Webex Meetings, který disponuje umělou inteligencí, bude navíc rozšířen na celou platformu a bude tak k použití i pro volání, textové konverzace a Jabber.

Nově také všechna zařízení Cisca běží na stejném operačním systému a došlo k vylepšení aplikačního ekosystému. Nejvíce se změna dotýká Jabberu, který změnil rozhraní a ovládání; nyní je shodné s Webex Teams.

„Hladký přechod z telefonu na videokonferenci či do týmové aplikace urychluje práci na důležitém projektu. Proto věříme, že uživatelé by měli mít možnost jednou zvolit ideální nastavení a více už jej neřešit,“ říká Ivan Sýkora, expert na technologie pro týmovou spolupráci společnosti Cisco.

People Insights funguje po vzoru virtuální osobní asistentky, umožňuje získávat zpracované informace z veřejných a interních zdrojů o lidech a formách, s nimiž má daný pracovník jednat.

„People Insights vám v reálném čase poskytují profesionální profily o lidech, se kterými se setkáváte. Při tom všechny informace zasazuje do kontextu. Například, pokud máte schůzku s kolegou jménem František Novák, pouhé vyhledávání na webu by přineslo spoustu chybných informací, neboť nositelů tohoto jména je mnoho. Proto je právě tolik důležité nasazení umělé inteligence. Zároveň se může stát, že ve stejný den máte schůzku s jiným zákazníkem shodného jména. I toto dokáže funkce People Insight rozlišit. Jako uživatel si také můžete zobrazit, jaké veřejně dostupné informace o vás platforma zpracovala a vlastní profil si upravit podle sebe,“ vysvětluje dále Sýkora.


Úvodní foto: @ Laurent - Fotolia.com


Články z rubriky

Project Cortex: cloudové AI nástroje pro automatizaci jdou konečně do provozu"

Microsoft minulý rok představil Project Cortex, sadu cloudových služeb poháněných umělou inteligencí, která mají uživatelů pomoci pochopit obsah a automatizovat ho. Nyní firma konečně představila první...
více »


Trendy aplikace pro Android"

Přehled několika zajímavých a klasických aplikací z různých kategorií.
více »


Nový webcast: Palo Alto Networks Security Operating Platform"

Živé vysílání proběhne ve středu 29. 4. od 10:00. Postačí jen stručná registrace na této stránce.
více »


Clico rozšiřuje portfolio o produkty značky SenitelOne"

Americká společnost SentinelOne provozuje autonomní platformu pro prevenci, detekci, reakci a vyhledávání hrozeb. Dle společnosti se jedná o přímou reakci na ransomware a hrozby typu zero-day.
více »


Nástroje pro spolupráci jsou zdarma díky koronaviru"

Přední vývojáři softwaru pro spolupráci a videokonference nabízí v reakci na COVID-19 své produkty zdarma.
více »


Související články


Tagy

Cisco AI umělá inteligence platforma ekosystém chatbot data

Komentáře